باربری گیشا

باربری گیشا؛ نزدیکترین اتوبار منطقه gisha

باربری گیشا در شمال غرب تهران خدمات اتوبار اسباب کشی و حمل بار در این محدوده ارائه میدهد. اگر برای اثاث کشی اثاثیه منزل نیاز به شرکت اتوبار گیشا دارید می توانید بهترین باربری مطمئن در منطقه را انتخاب کنید. سعی داریم در اینجا اطلاعات در رابطه با قیمت باربری گیشا در محدوده شمال غربی تهران همراه با کارگران و ماشین ها را برای شما توضیح دهیم.

جهت دریافت خدمات در منطقه 2 شهرداری که مربوط به اتوبار گیشا می باشد می توانید با شرکت باربری 98 که به عنوان مرکز حمل بار و اسباب کشی مطمئن شناخته می شود تماس بگیرید. توجه داشته باشید که امکان حمل بار بین شهری، درون شهری و حمل اثاثیه به شهرستان نیز وجود دارد.

باربری گیشا

منطقه گیشا همچون بسیاری دیگر از مناطق تهران همچون زعفرانیه، تجریش، الهیه و … جزو مناطق محبوب است. موقعیت قرارگیری این محله طوری می باشد که افراد زیادی در آنجا ساکن هستند. یکی از نیازهای اساسی مردم در این محدوده مربوط به خدمات باربری در گیشا برای اثاثیه منزل می باشد که بتوانند اقدام به جا به جایی و حمل و نقل کنند. مجموعه بزرگ باربری 98 خدمات مربوط به اتوبار را در منطقه دو برای این محله ارائه می دهد. بنابراین اگر به دنبال بهترین باربری گیشا هستید می توانید با شماره تلفن تماس دفتری مرکزی در ارتباط باشید. انواع راه های ارتباطی داخل سایت برای شما همشهریان گرامی قرار داده شده است.

باربری و اتوبار گیشا

اتوبار گیشا حمل بار و اسباب کشی اثاثیه

امروزه شرکت اتوبار گیشا نیاز بسیاری از افراد را در حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل برطرف کرده است. از آنجایی که کار اثاث کشی جزو کارهایی است که هم خسته کنند است و هم نیاز به نیروی مناسب برای حمل بار دارد. بنابراین افراد می توانند در این محله از منطقه 2 در شمال غرب تهران از خدمات عالی بهترین اتوبار در گیشا بهره مند شوند. از آنجایی که شرکت های اتوبار به صورت زمینی اقدام به حمل بار و کارهای باربری می کنند، انواع بار همچون اثاثیه خانه، دفاتر، اثاثیه شرکت و ادارات، جهیزیه عروس و … جزو خدمات این مراکز باربری شمال غرب گیشا می باشد.

شما عزیزان می توانید از مبدا منطقه گیشا به تمامی مناطق تهران اسباب کشی کرده و جا به جایی داشته باشید. از طرفی اگر تمایل به حمل بار به شهرستان دارید نیز می توانید با مجموعه ما جهت همکاری و حمل اثاث تماس حاصل فرمایید.

معرفی برخی مراکز حمل بار در محله گیشا

همانطور که اشاره شد گیشا در منطقه 2 شهرداری تهران در بخش شمال غربی تهران واقع شده است. موقعیت عالی منطقه گیشا سبب شده است که قیمت خرید خانه، اجازه، خرید زمین و … گران باشد. به طور کلی می توان گفت که جزو مناطق بالاشهر تهران بوده و یکی از محله های لاکچری و باکلاس محسوب می شود. لازم به ذکر است که مراکز تفریحی و مراکز خرید متعددی در این محدوده در نظر گرفته شده است که بر محبوب آن می افزاید. از طرفی در کنار مراکز تفریح، تجاری شاهد مناطق مسکونی هستیم که خانواده های زیادی در اینجا زندگی می کنند. همین مورد سبب شده است که خدمات باربری اسباب کشی اثاثیه در این محله جزو نیاز اصلی افراد محسوب شود.

باربری 98 در منطقه گیشا شمال غرب تهران انواع خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد. در صورتی که قصد جا به جایی داشته و نیاز به همکاری با یک شرکت مطمئن باربری را دارید می توانید با بررسی سوابق کاری ما استارت همکاری را تنها با یک تماس آغاز کنید.

مناطق و محله های معروف در این محدوده

در این منطقه قسمت های معروف مختلفی واقع شده است که در اینجا چند مورد از مهمترین بخش های نزدیک به گیشا را خدمت شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم. توجه داشته باشید برای آشنایی با محله Gisha می توانید آدرس آن را روی نقشه گوگل مپ، نقشه نشان، نقشه بلد، واز و … مشاهده کنید.

 • خیابان گیشا
 • خیابان حسین فرحزادی
 • یاس جوادی
 • پاساژ علی
 • پاساژ خاتم
 • پارک گفتگو
 • پارک ورزش

نزدیکترین باربری به گیشا منطقه غرب تهران

آدرس و شماره تلفن باربری گیشا

اگر شما می خواهید از مبدا گیشا به سایر مناطق تهران یا شهرستان های دیگر اسباب کشی کنید می توانید همین حالا با شماره تماس باربری گیشا شمال غرب تهران تماس بگیرید. همچنین اگر تمایل دارید به صورت حضوری در دفتری مرکزی اتوبار گیشا با ما ملاقات داشته باشید می توانید جهت هماهنگی لازم با شماره تماس باربری های منطقه گیشا که در سایت قرار داده ایم ارتباط برقرار کنید. توجه داشته باشید که باربری 98 یکی از مراکز باربری مطمئن در گیشا می باشد. این شرکت با فعالیت در چند دهه اخیر توانسته است کارنامه درخشانی داشته باشد. بنابراین می توانید با خیال راحت در هر زمان که تمایل به جا به جایی و حمل و نقل اثاث منزل دارید با شماره تلفن اتوبار گیشا تماس بگیرید.

مزایای همکاری با هاشمی بار جهت اسباب کشی در محدوده گیشا

بهتر است قبل از سفارش و رزرو باربری آنلاین گیشا در این بخش برخی ویژگی های عالی ما را مطالعه کنید. کیفیت و انجام سریع کارها جزو مهمترین اهداف ما می باشد که با جرات می توان گفت تا به امروز توانسته ایم در این راستای اهداف خود به بهترین شکل ممکن ظاهر شویم. با استفاده از خدمات نزدیکترین باربری گیشا تهران شما قادر خواهید از خدمات جانبی که در ادامه برای شما نام خواهیم برد استفاده کنید. همچنین مزایای دیگری که در اینجا برای شما لیست شده است جزو مواردی است که ما در شرکت خود توانسته با در نظر گرفتن موارد لازم نسبت به دیگر همکاران خود برتری داشته باشیم.

 • دارای مجوز 100% رسمی و معتبر از اتحادیه باربری تهران (جزو برترین شرکت های باربری در تهران و کرج)
 • امکان استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل
 • ارائه وسایل لازم برای بسته بندی کرد اثاث جهت اسباب کشی
 • ارسال کادر مجرب و متخصص
 • حمل بار به داخل ماشین های باربری با احتیاط بالا
 • محافظت از اسباب و اثاثیه شما
 • مجموعه ای با کارگران آموزش دیده برای خدمات اسباب کشی در گیشا
 • افراد قوی و با انرژی جهت جا به جایی وسایل منزل
 • استفاده از ماشین های مناسب برای سرویس اتوبار در گیشا
 • ماشین های موکت کاری شده و استفاده از پتوهای نرم جهت جلوگیری از ضربه دیدن وسایل و یا خراشیده شدن اثاثیه منزل شما
 • پرداخت هزینه در محل
 • ارسال کارت خوان سیار به محل شما
 • راننده حرفه ای با مهارت لازم برای حمل بار منطقه گیشا
 • کارگران با اخلاق و بسیار خوش برخورد
 • سرویس جانبی چیدمان اثاثیه در مقصد که مربوط به منزل جدید یا شرکت و اداره جدید شما می باشد.
 • استفاده از سرویس جانبی انبارداری برای زمانی که نیاز به یک مکان برای نگهداری اثاثیه خود تا چند روز دارید
 • خدمات وانت بار، نیسان بار تلفنی، ماشین های باربری برای حمل و نقل اثاث در منطقه گیشا شمال غربی پایتخت
 • و …

باربری محدوده گیشا شمال غرب تهران

Gisha freight

Home furniture services in the area of ​​Gisha neighborhood, which is located in the northwest of Tehran, are covered by Barbari 98 company. If you need a reputable and reliable company to transport cargo and move your home furniture, you can contact our furniture transportation company. If you need help, you can ask the necessary questions from our expert after calling the company phone number. It is also necessary to know that you can move furniture from Gisha area to all other areas of Tehran. Note that with the shipping company in Gisha, you can also transport goods from Tehran to the city.

همچنین در اینجا می توانید به گزینه های زیر هم دسترسی داشته باشید:

لیست باربری های تهران

سفارش و رزرو آنلاین باربری و اتوبار در محدوده گیشا

باربری گیشا منطقه 2 تهران جزو یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری 98 می باشد که خدمات اتوبار اسباب کشی در گیشا را نیز در این محدوده تهران نیز ارائه میدهد. اکنون می توانید از طریق سایت باربری مرکزی اقدام به دریافت قیمت باربری گیشا برای حمل بار کنید. در نهایت می توانید از طریق شماره تلفن دفتر مرکز اسباب کشی اثاثیه منزل اقدام به سفارش کنید. همچنین باید بگوییم که اگر برای رزرو می خواهید به صورت حضوری به نزدیکترین مراکز حمل بار گیشا مراجعه کنید باید بگوییم که حتما قبل از مراجعه جهت هماهنگی با کارشناس ما در ارتباط باشید. نکته پایانی مربوط به رزرو آنلاین اتوبار در این منطقه می باشد که از طریق گزینه بالای سایت می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

منبع: باربری 98 بهترین باربری مطمئن در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top