باربری جماران منطقه شمال تهران جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط و حمل بار به شهرستان

باربری جماران؛ اثاث کشی و حمل بار در منطقه Jamaran

باربری جماران شمال تهران در جهت خدمات رسانی بهتر به این منطقه شمالی راه اندازی شده است تا به جای استفاده از نزدیکترین باربری محله جماران، عزیزان ساکن در این منطقه بتوانند از شعبه موجود در منطقه استفاده کنند تا بتوانند در مدت زمان سریع تری امور خود را به پایان برسانند.

اتوبار جماران ( jamaran freight ) برای حمل اثاثیه منزل مسکونی، ادارات، شرکت ها در این منطقه در نظر گرفته شده. لذا تیمی متخصص و حرفه ای که سفارشات را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت انجام می دهند، در این شعبه مستقر شده اند.

اسباب کشی اثاثیه و باربری محله جماران

جابجایی اثاثیه و وسایل همواره جزو امور حساس و نیازمند ظرافت و دقت بالا می باشد، با توجه به وجود مواردی همچون عدم آشنایی افراد با نوع بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل، سنگین وزن بودن برخی از وسایل، عدم وجود ابزار و ماشین آلات مناسب برای جابجایی اثاثیه و … بیشتر افراد تمایل دارند تا سفارشات خود را به تیمی متخصص و متعهد بسپارند.

باربری منطقه جماران شمال تهران

مجموعه باربری 98 به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های حمل و نقل اثاثیه در تهران در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر، این منطقه را نیز در لیست باربری های تهران خود قرار داده است تا خدمات رسانی به این محله نیز به صورت کامل انجام پذیرد. عزیزانی که می خواهند امور مربوط به بسته بندی، انتقال و جابجایی، چیدمان وسایل را انجام دهند می توانند با شماره تماس باربری جماران در ارتباط باشند تا در سریعترین زمان ممکن، تیم مجموعه به محل اعزام شود.

مرکز حمل اثاثیه در جماران

جماران در منطقه 2 شهرداری تهران و بخش شمالی آن قرار گرفته است و یکی از معروف ترین مناطق این بخش شناخته می شود. این محله در همجواری سایر محلات معروف و مرفه نشین منطقه یک واقع شده است و از حیث اهمیت بسیار مورد توجه می باشد. بافت مسکونی گسترده و وجود کاربری های متنوع برای کسب و کار سبب شده است تا اتوبار جماران به عنوان یکی از شلوغ ترین مراکز باربری شناخته شود.

باربری نزدیک به جماران: اتوبار قیطریه

قرار گیری این منطقه در دامنه جنوبی رشته کوه البرز سبب شده است تا آب و هوای مناسب و معتدلی داشته باشد. دسترسی به این محله نیز از طریق راه های متعددی امکان پذیر است بنابراین تمامی موارد لازم برای ایده آل بودن را در خود دارد. jamaran در غرب منظریه قرار دارد و از بخش جنوبی به دزاشیب و کامرانیه، از بخش شمالی به حصارک، از شرق به فیضیه و نیاوران محدود می شود.

اتوبار جماران تهران

اتوبار مناطق معروف محدوده jamaran

باربری محدوده جماران به صورت کامل توسط مجموعه ما انجام می گیرد. تمامی خیابان ها و ناحیه های این منطقه تحت پوشش خدمات رسانی قرار دارد، در ادامه به معرفی برخی از مناطق و خیابان های مهم در این محله می پردازیم.

 • خیابان حسین پور
 • خیابان یاسر
 • سوده
 • فیضیه
 • باهنر
 • حسینیه جماران
 • مسجد جامع جماران
 • و …

آدرس باربری محله جماران

ثبت سفارشات علاوه بر مراجعه حضوری به ادرس باربری منطقه جماران از طریق مراجعه به سایت اینترنتی و تماس تلفنی نیز وجود دارد. با توجه به شرایط موجود از نظر مشغله کاری افراد و همچنین ممنوعیت های تردد در سطح شهر، مجموعه باربری 98 اقدام به راه اندازی باربری آنلاین نموده است. تا عزیزانی که سفارش انجام کار دارند، بتوانند از طریق مراجعه به سایت، علاوه بر اطلاع از جزئیات کار، به صورت رزرو اینترنتی تمامی سفارشات خود را به اطلاع مجموعه برسانند.

قیمت اتوبار محدوده جماران تهران

تعرفه باربری جماران در این منطقه و محدوده اطراف بر اساس مقداری که توسط اتحادیه باربری اعلام می کند، محاسبه می شود. با توجه به اینکه نیسان بار تلفنی و وانت در جماران به صورت قیمت های متنوع و متعدد در حال فعالیت هستند، بنابراین همواره قیمت های متنوعی برای انجام سفارش اعلام می شود. مجموعه های معتبر و رسمی همچون باربری 98 ملزم به رعایت نرخ های اصولی و اعلامی از سوی سازمان های مربوط به این زمینه می باشند. قیمت مناسب و تخفیف های ویژه را می توانید از این مجموعه دریافت کنید.

اتوبار اثاث کشی اثاثیه منزل محدوده جماران

خدمات و مزایای اسباب کشی در جماران

باربری شمال تهران جماران در نظر دارد تا با قیمت مناسب در کنار تلاش شبانه روزی حتی در ایام تعطیل، همواره به همشهریان عزیز خدمات رسانی داشته باشد. تمامی امور توسط پرسنل حرفه ای و متخصص انجام می شوند تا مشتریان رضایت لازم را از انجام کار داشته باشند. در ادامه به معرفی برخی از خدمات ویژه این مرکز می پردازیم.

 • ارائه مشاوره رایگان برای انجام کار
 • در نظر داشتن مناسب ترین قیمت ها و تخفیفات ویژه
 • استفاده از پرسنل و کادر متخصص
 • استفاده از ماشین آلات مدرن و نوین
 • ارائه خدمات به کاربری های متنوع مسکونی، ورزشی، اداری و …
 • امکان استفاده از خدمات انبارداری اثاثیه در جماران
 • در نظر داشتن خدمات درون شهری و برون شهری
 • امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی
 • و …

باربری جماران و محدوده اطراف توسط مجموعه باربری 98 انجام می گیرد. عزیزانی که قصد ثبت سفارش می توانند از طریق یکی از راه های ذکر شده نسبت به ثبت سفارات خود اقدام کنند. بالاترین کیفیت کار در کنار مناسب ترین قیمت ها را از مجموعه ما بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top