اتوبار افسریه

باربری افسریه، اتوبار محدوده افسریه برای اسباب کشی اثاثیه

باربری افسریه در جنوب شرق تهران برای رفع نیاز مشتریان عزیز مبنی بر دریافت خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات، شرکت ها در افسریه راه اندازی شده است. با توجه به شلوغی این محله و گستردگی آن و همچنین وجود اماکن مختلف با کاربری های متنوع، وجود مرکز حمل و نقل بار در آن لازم و ضروری می باشد.

بهترین اتوبار افسریه با قیمت مناسب ( Afsarieh freight ) متشکل از مجموعه ای متخصص و حرفه ای در زمینه انجام سفارشات شما، آماده ارائه خدمات مختلف برای انواع کاربری های موجود در این منطقه می باشد. جهت دریافت خدمات می توانید به صورت حضوری به دفاتر مجموعه مراجعه نمایید یا از طریق مراجعه به سایت باربری آنلاین و شماره تماس های مجموعه، سفارش خود را ثبت کنید.

جابجایی اثاثیه و باربری در افسریه

افسریه در منطقه 15 و 14 شهرداری تهران واقع شده است و یکی از محله های پر طرفدار و نسبتا قدیمی تهران محسوب می شود. با توجه به اینکه یکی از مناطق شلوغ از نظر بافت مسکونی، تجاری و … می باشد، بنابراین جابجایی وسایل و حمل بار در این منطقه بسیار زیاد وجود دارد و همواره افراد به دنبال وانت و نیسان تلفنی در افسریه برای جابجایی اثاثیه خود هستند. وجود مرکزی معتبر و متخصص در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل با توجه به نیاز اهالی این محله می تواند کمک زیادی به این بخش کند.

حمل بار افسریه

جابجایی اثاثیه منزل و دفاتر به عنوان یکی از امور حساس و نیازمند دقت و ظرافت بالا می باشد، بنابراین باید برای انجام این قبیل امور، از افراد متخصص و حرفه ای کمک گرفته شود. تا جابجایی کامل وسایل با امنیت بالا و بدون وارد شدن آسیب به آنها انجام شود. مجموعه باربری نود و هشت به عنوان شرکت باربری در افسریه، در خدمت شما عزیزان می باشد تا تمامی سفارشات شما در این منطقه را به صورت کامل انجام دهد.

مرکز حمل بار منطقه افسریه

یکی از مشهور ترین محله هایی که در ناحیه جنوبی تهران واقع شده است افسریه می باشد. این منطقه از شمال به خیابان شهید رحیمی ( خیابان 46 )، از جنوب به بخش شهرک والفجر، از غرب به بزرگراه بسیج و از شرق نیز به قصر فیروزه و کوه محدود می شود. سه راه افسریه نیز که یکی از بخش های مهم این منطقه می باشد در بخش جنوب شرقی این ناحیه واقع شده است.

مرکز حمل بار منطقه 15

خیابان کشی منظم در این منطقه وجود دارد به صورتی که 4 خیابان اصلی 15 متری اول، دوم، سوم و همچنین 20 متری افسریه بخش های اصلی این منطقه هستند. خیابان های فرعی این منطقه نیز با شماره نامگذاری شده اند و اکنون برخی از آنها به نام شهدا تغییر یافته اند. خیابان های یک تا 29 واقع در منطقه 15 و 30 تا 45 نیز در محدوده منطقه 14 شهرداری قرار دارند. باربری سه راه افسریه و سایر مناطق این ناحیه شامل افسریه شمالی و جنوبی، به صورت کامل توسط باربری98 انجام می گردد.

جهت آشنایی بیشتر با مجموعه : لیست باربری های تهران

قیمت اتوبار محدوده افسریه

نرخ باربری در منطقه افسریه و محدوده اطراف توسط اتحادیه باربری تعیین می گردد تا شرکت ها و مجموعه های باربری منطقه 14 و 15 شهرداری تهران، بر اساس این نرخ ها نسبت به جابجایی وسایل و انواع اثاثیه اقدام کنند. اما در این میان نکته قابل توجه نوع سفارش و جزئیات آن می باشد که می تواند بر قیمت اتوبار افسریه تاثیر گذار باشد. مجموعه ما همواره سعی داشته با با ارائه و اعلام بهترین نرخ و مناسب ترین قیمت، سفارشات باربری در تهران و محدوده اطراف را برای مشتریان عزیز انجام دهد.

باربری محدوده افسریه

موارد تاثیر گذار بر قیمت گذاری

 • استفاده از خدمات بسته بندی
 • استفاده از خدمات انبارداری
 • نوع وسایل و اثاثیه
 • بکارگیری چه نوع ماشین و چه تعداد ماشین برای جابجایی
 • بکارگیری چند نیرو
 • مسافت مبدا تا مقصد
 • مقصد درون شهر یا بیرون شهر باشد
 • و …

آدرس باربری در منطقه afsarieh

عزیزانی که امور مربوط به حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل و ادارات در افسریه را دارند، همواره به دنبال نزدیکترین باربری افسریه هستند تا سفارش خود را سریع تر به مرحله اجرا در آورند. مراجعه حضوری به ادرس باربری محدوده افسریه برای همه افراد امکان پذیر نمی باشد، از این رو در جهت رفاه حال شما عزیزان، شماره تماس اتوبار این منطقه در سایت ارائه شده است تا از این طریق و یا از طریق سایت اینترنتی این مجموعه، سفارش خود را ثبت نمایید.

حمل اثاثیه منزل در افسریه

مزایای همکاری با مجموعه ما

مجموعه ای متخصص و حرفه ای در شرکت باربری 98 برای انجام خدمات مربوط به جابجایی اثاثیه در افسریه در حال فعالیت می باشند. سفارشات شما در تمامی ناحیه های منطقه 14 و 15 از این منطقه پذیرفته می شود. در ادامه به معرفی برخی از مزایای همکاری با این مجموعه می پردازیم.

 • انجام خدمات جابجایی اثاثیه منزل و ادارات
 • در نظر داشتن مناسب ترین قیمت و تخفیف های ویژه
 • ارائه مشاوره رایگان
 • انجام خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای و استاندارد
 • انجام صفر تا صد سفارش
 • استفاده از ماشین آلات متنوع و متناسب با نوع وسایل و نیاز شما
 • بکارگیری کادر متخصص و حرفه ای
 • امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی
 • ارائه خدمات به تهران، کرج و شهرستان ها
 • انجام سفارش به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • و …

بهترین باربری محدوده افسریه با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت توسط مجموعه باربری 98 راه اندازی شده است تا شما عزیزان بتوانید تمامی موارد مربوط به جابجایی وسایل خود را از طریق این شعبه انجام دهید. جهت دریافت خدمات و مشاوره رایگان می توانید با شماره های موجود در سایت، ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to Top